Praca

Sprzedawca - doradca klienta

Miejsce pracy:

Olsztyn, Grudziądz, Mława, Działdowo, Nidzica, Ostróda

Oczekiwania:

wymagane doświadczenie w handlu

umiejętne załatwianie problemów klienta

wykształcenie minimum średnie

umiejętność pracy w zespole

samodzielność i skrupulatność, wysoka kultura osobista

umiejętność planowania i organizacji własnej pracy

stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku (praca przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie)

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w salonie meblowym

Zakres obowiązków:

sprzedaż mebli zgodnie z polityką firmy

profesjonalna obsługa klienta

doradztwo produktowe

zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów wewnątrz firmy

dbanie o ekspozycję

współpraca z innymi działami firmy

Firma oferuje:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania nowych wyzwań zawodowych,

pakiet szkoleń dodatkowych

atrakcyjne wynagrodzenie

Chcesz u nasz pracować? Wyślij formularz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).