Nowość w naszym salonie - sypialnia LOVELL

Nowość w naszym salonie - sypialnia LOVELL Fot. Matkowski Meble
2016-07-25

W naszym salonie pojawiła się sypialnia z kolekcji LOVELL której producentem jest Matkowski.

Z połączenia skandynawskiego pragmatyzmu z tęsknotą za odrobiną klimatu mebli lat 50. I 60. powstała niezwykła kolekcja mebli. Wbrew pozorom przestrzenie rodem z PRL nie są szare i nudne. Dzięki meblom z kolekcji Lovell w zależności od naszych indywidualnych fantazji, mogą być kolorowe i bardzo ciekawe.

Zastosowanie drewna dębowego w połączeniu z pięknymi, żywymi kolorami wyróżnia kolekcję spośród innych klasycznych projektów. Możliwość własnego komponowania mebli, dzięki dostępności frontów w 4 kolorach czyni kolekcję Lovell niezwykle atrakcyjną. Umiejętne połączenie dębu naturalnego z fuksją czy chabrem sprawi, że zarówno meble, jak i wnętrze staną się wyjątkowe i niepowtarzalne. Natomiast klientom, którzy lubią wnętrza ponadczasowe, proponujemy połączenie dębu naturalnego z zawsze modną bielą.

Sypialnia nie jest jeszcze dostępna w naszych katalogach, dlatego gorąco zachęcamy do odwiedzenia nas w naszym salonie, i obejrzenia mebli na miejscu. Nasi pracownicy chętnie udzielą Państwu odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące tej kolekcji. Serdecznie zapraszamy!

Kolekcja mebli do sypialni producenta Matkowski do kupienia w naszym salonie Meblolux.