Coraz więcej mebli modułowych - możliwość samodzielnej aranżacji

Coraz więcej mebli modułowych - możliwość samodzielnej aranżacji Fot. Matkowski Meble
2016-06-20

Kojarzycie meble modułowe? Trzeba przyznać, że to przede wszystkim pomysłowość projektantów. Tego rodzaju meble zyskują na popularności i coraz częściej będziemy je spotykać w domowych aranżacjach. Dlaczego?

Zwykło się mówić, że aranżacja wnętrza mieszkania lub domu to doskonała wizytówka właściciela. Tak, nie da się ukryć. Niestety, z biegiem czasu upodobania ulegają nieznacznym zmianom. By sprostać wymaganiom rynku, projektanci wymyślili niezwykły system mebli modułowych.

Podstawowe zalety mebli modułowychMeble modułowe, jak żadne inne nie pozwalają na nudę, a co więcej dają możliwość samodzielnej aranżacji wnętrza. Kluczowa okazuje się w tym aspekcie mnogość aranżacji i zestawiania poszczególnych elementów. Jednym z pomieszczeń, gdzie meble modułowe idealnie znajdą zastosowanie jest np. domowy salon.

Ponadto to bardzo lekkie, niewielkie i niezwykle nowoczesne meble. Największa zaleta sprowadza się jednak nadal do autonomiczności mebli - można je łączyć w dowolny sposób, np. ułożyć obok siebie lub jeden na drugim. Projektanci inspirowali się przy ich tworzeniu meblościankami, jednak meble modułowe to de facto krok w przyszłość. Ciężkie meble, które zakrywają ścianę od podłogi do sufitu, to już relikt przeszłości.

Komoda 3D3S producenta Matkowski - do zamówienia w salonach Meblolux.