Tkaniny łatwoczyszczące

Tkaniny łatwoczyszczące
2017-02-20

Każdy doświadczony użytkownik wypoczynku zdaje sobie sprawę, że poza nowoczesnym designem i pięknym wyglądem, liczy się również funkcjonalność i łatwość pielęgnacji. Niejednokrotnie kupujący rezygnują z kolorów, które im się podobają, lub takich, które łatwo ulegają zabrudzeniom. Na czarnej liście są przede wszystkim wypoczynki w bardzo jasnych barwach, które dość szybko ulegają zniszczeniu i zabrudzeniu. Jednak takie dylematy to już przeszłość!

Naprzeciw oczekiwaniom kupujących wyszła firma Aqua Clean, oferująca tkaninę z innowacyjnego tworzywa, które z łatwością może zostać wyczyszczone bez drogich specjalistycznych środków. Rewolucyjna technologa wykończenia tkanin pozwala na usuwanie codziennych zabrudzeń za pomocą... zwykłej wody! Niewidzialna warstwa molekularna zapobiega wnikaniu zabrudzeń w głąb tkaniny, dzięki czemu czyszczenie nawet trudnych zabrudzeń staje się dziecinnie proste!

Aqua Clean oferuje tkaniny w bogatej ofercie kolorystycznej (kolorystyka i próbniki tkanin dostępne do wyboru w salonach Meblolux).
Już nie musisz martwić się specjalistycznymi środkami i dużym kosztem profesjonalnego czyszczenia!