Trendy w urządzaniu wnętrz w roku 2016

Trendy w urządzaniu wnętrz w roku 2016 Fot. Forte
2016-09-29

Zgodnie z obowiązującymi trendami, w aranżacji wnętrz w 2016 roku wciąż na topie jest styl skandynawski, charakteryzujący się prostotą i surowością form. Meble w stylu skandynawskim występują najczęściej w odcieniach jasnego drewna, bieli i szarości, a dominującą zasadą jest minimalizm. Urządzając wnętrze w stylu skandynawskim warto zwrócić uwagę na meble JULIETA Forte czy też STIX Bog Fran.

Jedną z ciekawych nowości w aranżacji wnętrz jest trend na dwukolorowe fronty szafek kuchennych. Odważni mogą się nawet pokusić o wybranie frontów z innych materiałów. Świetnie sprawdzi się w tym wypadku kolekcja nowoczesnych mebli kuchennych dostępna w naszych salonach, pozwalająca na dużą dowolność w doborze kolorów i materiałów. Klienci maja do dyspozycji projektanta kuchni w salonie MEBLOLUX w Działdowie.

Rok 2016 upływa także pod znakiem znacznie większej uwagi poświęconej jadalniom, które zyskały w ostatnich latach na znaczeniu. Jak podkreślają topowi projektancki wnętrz, wnętrze współczesnej jadalni powinno być eleganckie i bardziej formalne, idealne dla wieczornych spotkań ze znajomymi. Warto wyposażyć je w eleganckie i stylowe meble, jak np. SAVANNAH, LIVONIA czy COMO producenta Matkowski Meble.

Na zdjęciu meble z kolekcji Juliette producenta Forte, do zamówienia w naszych salonach Meblolux.